Pakiety

Wielkanoc 2019 | Wielkanoc

Serdecznie zapraszamy Wielkanoc w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Pakiet Wielkanocny: 4 noclegi (możliwe skrócenie pobytu do 3 noclegów) 4 śniadania-bufet, w tym dwa ciasta świąteczne Cena: 300 zł/osoba dorosła 250 zł/dzieci Willa Kuklik zlokalizowana jest w cichym, leśnym otoczeniu Parku Karkonoskiego, nad górskim strumieniem o czystej jak kryształ wodzie, a jednocześnie blisko centrum miasta. Oferujemy komfortowe pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej


Majówka 2019 | Majówka

Zapraszamy na majowy wypoczynek! Pakiet Majówkowy: 5 noclegów 5 śniadań w formie bufetu Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej


Boże Ciało 2019 | Boże Ciało

Cena od 40 PLN

Zapraszamy na długi weekend czerwcowy! 4 noclegi 4 śniadania w formie bufetu Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej


Słoneczne wakacje 2019 | Wakacje

Zapraszamy na wakacje, pełne słońca, relaksu i pięknych widoków! pokój dwuosobowy - 120 zł pokój trzyosobowy - 160 zł pokój czteroosobowy - 200 zł studio od 4-10 osób - 0d 400 do 450 zł Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej