Pakiety

Lato 2020 | Dla rodzin

Cena od 55 PLN

Zakończył się trudny czas koronowirusa .Musimy odpocząć nabrać dystansu ,zapomnieć choć na chwilę.Zapraszamy na letni wypoczynek w nasze piękne Karkonosze.Czekamy na Was.Pobyt powyżej 5 dni 10% rabatu.

Czytaj więcej


Wielkanoc 2020 | Wielkanoc

Serdecznie zapraszamy Wielkanoc w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Pakiet Wielkanocny: 4 noclegi (możliwe skrócenie pobytu do 3 noclegów) 4 śniadania-bufet, w tym dwa ciasta świąteczne Cena: 350 zł/osoba dorosła 250 zł/dzieci Willa Kuklik zlokalizowana jest w cichym, leśnym otoczeniu Parku Karkonoskiego, nad górskim strumieniem o czystej jak kryształ wodzie, a jednocześnie blisko centrum miasta. Oferujemy komfortowe pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej


Majówka 2020 | Majówka

Zapraszamy na majowy wypoczynek w terminie 30.04-3.05.2020.Pokój 2 0s.-190 zł za dobę                                                                                                 Pokój 4 Os.-320 zł za dobęWilla Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej