Pokoje

Pokój 1

Cena od 50 PLN

liczba osób: 2,

Pokój wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka z możliwością złączenia, czajnik elektryczny, telewizor, łazienkę z prysznicem. Bezpłatny dostęp do WiFi.

więcej


Pokój 2

Cena od 50 PLN

liczba osób: 2,

Pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie  czajnik  elektryczny, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na las. Bezpłatny dostęp do WiFi.Możliwość dostawienia  łóżeczka dzięcięcego. Łóżko można rozstawić na dwa pojedyncze.

więcej


Pokój 3

Cena od 50 PLN

liczba osób: 2,

Pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie, czajnik elektryczny, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na las. Bezpłatny dostęp do WiFi.

więcej


Pokój 4

Cena od 50 PLN

liczba osób: 4,

Pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie oraz rozkładaną wersalkę, czajnik elektryczny, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na las. Bezpłatny dostęp do WiFi.

więcej


Pokój 5

Cena od 50 PLN

liczba osób: 4,

Pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie oraz rozkładaną wersalkę, czajnik elektryczny, telewizor, łazienkę z wanną. Bezpłatny dostęp do WiFi.

więcej


pokój 6

Cena od 35 PLN

liczba osób: 5, powierzchnia: 17m2

Pokoj ze skosemPokoj znajduje sie na 3 piętrze,Posiada od 2 do pięciu miejsc noclegowych. w pokoju są 3 pojedyncze łóżka oraz rozkładana wersalka,ława i 2 fotele.W rogu pokoju jest kabina natryskowa.Toaleta i umywalka przy pokoju w korytarz.Pokój wyposażony w tv i czajnik wraz z pokojem nr 7 tworzą oddzielne studio,

więcej


pokój 7

Cena od 40 PLN

liczba osób: 2,

Pokoj dwuosobowy wyposażony w 2 tapczaniki jednoosobowe ławę dwa fotele,telewizor ,czajnik bezprzewodowy.W rogu pokoju kabina natryskowa,Toaleta i umywalka przy pokoju w korytarzu,Wraz z pokojem nr 6 mogą tworzyc oddzielne studio.

więcej