Oferta

Ferie pod Śnieżką | Ferie

Cena od 70 PLN

Macie ochotę na zimowe szaleństwo u stóp Śnieżki?

W Karpaczu aktywnie wypoczniecie cała rodziną na nartach, górskich wędrówkach albo nieco spokojniejszych spacerach i zwiedzaniu.

Zapraszamy do naszej willi, gdzie czekają  przytulne pokoje, piękne widoki, a przede wszystkim otoczenie przyrody i górskiego strumienia.

Przyjmujemy grupy.!

Przy dłuższych pobytach rabaty :)

Czytaj więcej


Majówka 2024 | Majówka

Zapraszamy na majowy wypoczynek w terminie 29.04-505.2024.Pokój 2 0s.-200 zł za dobę

                                                                                                Pokój 4 Os.-380 zł za dobę
Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z  pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest aneks kuchenny  oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

Czytaj więcej


Wiosenny wypoczynek 2024 | Wiosna

Cena od 65 PLN

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz grupy na wiosenny urlop!

Realizujemy Bony Turystyczne

Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty bezpłatny parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówka, jadalnia oraz aneks kuchenny z kompletem naczyń. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Zapraszamy. 

Czytaj więcej


Lato 2024 | Dla rodzin

Cena od 65 PLN

 Zapraszamy na letni wypoczynek w nasze piękne Karkonosze. Czekamy na Was. Pobyt powyżej 5 dni 10% rabatu.

Czytaj więcej


Wielkanoc 2024 | Wielkanoc

Cena od 65 PLN

Serdecznie zapraszamy na Wielkanoc w otoczeniu pięknych K

 • 10% zniżki dla dzieci do lat 10
 • Pobyt bez śniadania:

 • pokój 2-osobowy 130 zł/doba
 • pokój 3-osobowy 210 zł/doba
 • pokój 4-osobowy 260 zł/doba
 • Willa Kuklik zlokalizowana jest w cichym, leśnym otoczeniu Parku Karkonoskiego, nad górskim strumieniem o czystej jak kryształ wodzie, a jednocześnie blisko centrum miasta. Oferujemy komfortowe pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest aneks kuchenny   oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi .

  Czytaj więcej


  Boże Ciało 2024 | Boże Ciało

  Cena od 70 PLN

  Zapraszamy na długi weekend czerwcowy


  Willa Kuklik mieści się w cichym, uroczym miejscu, w otoczeniu pięknych Karkonoszy. Obok przepływa krystalicznie czysty strumień. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje, taras z pięknym widokiem na przyrodę, zamknięty parking oraz miejsce na grilla i ognisko. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Do dyspozycji Państwa jest lodówka, mikrofalówki oraz jadalnia. Bezpłatny dostęp do WiFi.

  Czytaj więcej